Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Дивани для закладів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже
Відображення:

Дивани для закладів

Буде помилкою вважати, що ретельно підбирати м’які меблі слід лише для жилих приміщень. До покупки диванів та інших предметів інтер’єру для громадських закладів потрібно ставитись ще прискіпливіше, адже сподобатись вони мають не тільки власнику, а й великій кількості відвідувачів. Такі меблі повинні гармонійно доповнювати загальне оформлення, бути стійкими до зовнішніх впливів та не займати занадто багато місця. Дивани для різних закладів мають багато схожих рис, але є в них й певні відмінності. Купити дивани для будь-якого дизайну, що відповідають всім вимогам щодо меблів цієї категорії, можна в інтернет-магазині VIHOME.

Дивани для закладів харчування

Останнім часом відвідувачі кафе, барів та ресторанів стають все вимогливішими не тільки до якості блюд та обслуговування у закладах, а й до оформлення приміщень. Це спонукало власників приділяти значну увагу вибору меблів для них, серед яких особливе місце відведене диванам.

  • Особливості конструкції

Дивани для закладів харчування зазвичай мають невеликі розміри. Габаритів м’яких меблів повинно бути достатньо для комфортного розміщення двох відвідувачів. Найкращим матеріалом для виготовлення каркаса є натуральна деревина. Вона чудово витримує механічні навантаження та гарантує меблям збереження форм та розмірів. Пружинний блок в сидіннях використовується дуже рідко, адже здійснити заміну наповнювача з синтепону та пінополіурітану набагато простіше та дешевше, ніж його.

  • Особливості дизайну

Зазвичай, дивани для закладів харчування мають класичний дизайн. Дуже популярним рішенням є використання для оформлення спинки каретної стяжки. Вона додає меблям аристократичності та лише несуттєво збільшує їх вартість. Важлива деталь – вибір обивки. Для таких меблів найкращим чином підійдуть тканини, стійкі до стирання, впливу вологи та утворення плям від залишків їжі.

Дивани для розважальних закладів, салонів краси та офісів

На відміну від ресторанів та кафе, куди приходять не тільки відпочити, а й поїсти, в приймальнях та вестибюлях інших громадських закладів дивани використовують для очікування. За таких обставин необхідно, щоб меблі для розміщення відвідувачів були якомога зручнішими. Саме тому тут найкращим рішенням стануть дивани, дизайн та конструкція яких зробить очікування максимально комфортним.  Серед особливостей диванів для розважальних закладів, офісів, салонів краси слід зазначити наступне:

  • моделі мають м’які спинки, конструкція яких відповідає анатомії спини людини. Завдяки цьому відвідувач протягом всього очікування зможе залишатись у зручному положенні;
  • зазвичай у вестибюлях салонів краси, офісів та аналогічних закладів небагатолюдно, тому установки одного або двох диванів буде достатньо. Це означає, що економити корисну площу вестибюля не потрібно, і можна обрати диван з м’якими бильцями та навіть подушками.

Обивка для м’яких меблів цієї категорії має відповідати тим самим вимогам, що й для закладів харчування.

Чому вам слід звернутись у VIHOME?

  • Ми пропонуємо готові моделі серійного виробництва та готові виготовити меблі з індивідуальними розмірами та дизайном.
  • Фахівці компанії VIHOME гарантують найкращу якість диванів для офісів, ресторанів, кафе та барів, завдяки використанню новітніх технологій та сучасних матеріалів.
  • Компанія забезпечує швидку та комфортну доставку по Україні будь-якої кількості меблів.
Вгору