Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Меблі для кафе

Меблі для кабаре от VIHOME — це стиль, функціональність, міцність та комфорт

Кабаре — це форма розваги, яка включає музику, пісні, танці, комедійні номери та інші перформанси, зазвичай проводяться в невеликих клубах або кабаре-театрах. Подібні заходи часто характеризуються безпосереднім контактом між артистами і глядачами, а також супроводжуються приємною атмосферою, яку забезпечує зручні та комфортні меблі для кабаре. Купити в Україні такі меблеві вироби можна придбати в інтернет-магазині VIHOME.

Меблі для КаБаРе

На час, проведений відвідувачем у кабаре, впливають кілька факторів:

 • смачна їжа та гарні напої;
 • оригінальна та захоплююча програма розваг;
 • спокійна, розслаблююча атмосфера;
 • зручні та комфортні меблі.

У багатьох кабаре прийнято пропонувати відвідувачам їжу та напої, що робить вечір у кабаре ще приємнішим для них та мотивує довше залишатися у закладі. Зрозуміло, що без зручних сидінь і столів домогтися цього було б дуже складно, тому меблі, призначені для подібних закладів, повинні відрізнятися.

У чому відмінність меблів для кабаре від меблів для дому, офісу?

Від домашніх або офісних меблевих виробів столи, стільці, дивани та крісла для кабаре відрізняються за декількома ознаками:

 • функціональним призначенням — меблі повинні забезпечувати максимальний рівень комфорту та релаксу для тіла відвідувача;
 • оригінальним дизайном, який має відповідати атмосфері закладу та потребам його відвідувачів;
 • стильністю, яка наголошує на статусі закладу, характерний акцент оформлення її інтер'єру та відрізняє його від інших розважальних закладів.

Основна вимога до меблів для кабаре — це її комфортність та зручність для відвідувачів, які часто проводять тут багато часу. Наприклад, стільці мають бути зручними та м'якими, з можливістю регулювання висоти/нахилу спинки. Крісла та дивани можуть бути оформлені більш розкішно та прикрашені декоративними елементами, щоб створити більш елегантну та затишну атмосферу.

Дизайн меблів для кабаре передбачає більшу екстравагантність та оригінальність, ніж домашні або офісні меблі. Це може включати використання незвичайних форматів, яскравих кольорів, візерунків, різних декоративних елементів і матеріалів, які допомагають створити неповторну атмосферу, підвищити рівень настрою відвідувачів і переконати їх затриматися.

Якими властивостями повинні мати меблі для кабаре?

Меблі для кабаре повинні бути комфортними, функціональними і естетично привабливими, відповідати атмосфері та дизайну інтер'єру. Тому меблі, призначені для кабаре, характеризуються різними особливостями:

 1. Нестандартні форми та дизайн — вона може бути виконана у яскравих кольорових рішеннях, прикрашена орнаментами, мати незвичайні форми та фактури.
 2. Мобільність та легкість експлуатації — мобільні меблі для кабаре дозволяють легко переміщувати її та перебудовувати, залежно від потреб заходів, що проводяться.
 3. Комфорт — меблі повинні бути зручними і забезпечувати комфорт відвідувачу під час тривалих заходів та розважальних програм.
 4. Стійкість та безпека — міцні та стійкі меблеві вироби в кабаре здатні витримувати великі навантаження від щоденного відвідування великої кількості відвідувачів та забезпечувати їм повну безпеку.
 5. Акцент на деталях включає прикрасу меблів для кабаре декоративними елементами — оригінальними та зручними подушками, красивими покривалами для диванів та крісел, декоративними опорами для стільниць тощо.
 6. Ідеальним рішенням можуть стати мультифункціональні меблі для кабаре, що характеризуються:
  • наявністю конструктивних особливостей — складається, розсувна, з висувними елементами тощо;
  • оснащення додатковими функціями — наприклад, обладнана виходом для заряджання мобільних пристроїв та ін.
 7. Легкий догляд та обслуговування — меблі, встановлені в кабаре, повинні бути легко миються і мати можливість заміни деяких її частин при необхідності.

Якого типу меблі використовують для інтер'єрів кабаре?

Меблеві вироби, що використовуються для кабаре, включають різного типу стільці, столи, перегородки та ширми, м'які меблі — дивани, крісла, пуфи.

 1. Дивани та крісла необхідні для створення більш затишної та інтимної атмосфери, вони можуть бути доповнені яскравими подушками, ковдрами та іншими декоративними елементами.
 2. Для кабаре барні стійки та стільці різних форм та розмірів необхідні, якщо відвідувачам у закладі пропонують різні напої.
 3. Стільці та столи — зазвичай використовуються барні або складні стільці та столи, які легко переміщуються та перебудовуються в різні конфігурації.
 4. Ширми та перегородки в кабаре необхідні для:
  • створення приватної та затишної атмосфери;
  • зонування простору;
  • оздоблення інтер'єру.
 5. Танцювальний майданчик у кабаре встановлюється для проведення танцювальних виступів та номерів.
 6. Декоративні елементи — подушки, покривала, фіранки, світильники, дзеркала та інші елементи декору допомагають прикрасити інтер'єр закладу та створити комфортну атмосферу.

Меблі для кабаре від VIHOME

Якісні, оригінальні та міцні меблі для кабаре купити у Києві з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин VIHOME.

Ми пропонуємо якісні меблеві вироби за прийнятною вартістю, виготовлені фахівцями компанії VIHOME та представлені продукцією бренду LOVKO. У нас ви знайдете зручні столи та стільці, оригінальні стільниці та стильні опори для них, а також м'які та комфортні дивани, затишні крісла. Всі вони виконані з дерева або металу в різних колірних рішеннях, відрізняються за формою та розмірами, ви можете придбати їх у готовому вигляді або на замовлення.

Вгору